Loading...
تیم ما

شرکت رهکو به جمع مشتریان کارخانجات ایران بپیوندید.

داشتن یک تیم موفق فوق‌العاده سخت‌تر از چیزی است که تصور می‌شود؛ زیرا تیم‌ها از شخصیت‌های انسانی تشکیل شده‌اند و شناخت و همکاری با آن‌ها به شدت پیچیده است.

  • تعهد کاری در اولویت قرار دارد.

  • صداقت بهترین سیاست است.

  • موفقیت در یک تجارت و کسب‌و‌کار را در واقع اعضای آن تعیین می‌کنند.

آیا تا به حال احساس کرده اید که به عنوان یک مشتری مورد بی احترامی قرار گرفته اید؟ به احترام تمرکز کنید. احترام چیزی است به دست آوردنی نه دادنی. برای کسب احترام، باید ابتدا به دیگران و خودمان احترام بگذاریم. این یعنی حد خود و دیگران را بدانیم، و مطمئن شویم که از این حد فراتر نمی رویم. اگر می خواهیم مشتریان به مرزهای ما احترام بگذارند، باید ابتدا به حدود آنها احترام بگذاریم.

وجود مشتری خوشحال در سیستم کسب و کار شما موجب می شود که هزینه های شما کاهش پیدا کند. احتمال فروش به یک مشتری خوشحال تا 14 برابر بیشتر از فروش به یک مشتری جدید است.

اگر پس از هر خرید مشتری برای او یک پیام تشکر ارسال شود و بعداً ایمیلی هم در خصوص معرفی سایر محصولات دریافت کند، این حس به مشتری منتقل می شود که از اهمیت ویژه ای برای شما برخوردار است. در ضمن، در اسرع وقت به پرسش های مشتریان از طریق ایمیل یا با تماس تلفنی پاسخ بدهید.

باور کنید

با انضباط اقدام کنید

برنامه ریزی کنید

لبخند روی لب داشته باشید.

دکتر محمد مجتبی سپندآسا

معاون بازرگانی، مالی و سرمایه گذار   •   ایران ، تهران

مشاور ارشد و نماینده مدیر عامل.

مهندس سیامک غیاثوند

مدیرعامل   •   ایران . ابهر

مدیر اجرایی و فنی.

تعهد ما، رضایتمندی شما!

ما متعهد به ارائه کیفیت بالای محصول از طریق مدیریت خصوصی و نیروهای کارآمد می باشیم. هدف شرکت رهکو همکاری در تولید قیر و فروش با بالاترین کیفیت ممکن به صورت فله و بشکه ، با قیمت مناسب و به منظور پاسخگویی به نیازهای بازار داخلی و جهانی می باشد.

برای خرید محصولات قیر همین حالا اقدام کنید.

درخواست خود را ارسال کنید.

جلفا مجتمع داریوش
شرکت رهکو
تلفن:09125583863
پست الکترونیک:sepandasa2000@yahoo.com
وبسایت:globalbitumen.ir